Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / 6. Staré administrační rozhraní / 6.7 Globální nastavení / 6.7.16 Kategorie: Projekty / Zahrnovat docházky z příležitostí do skutečných nákladů lidí na projektu

Zahrnovat docházky z příležitostí do skutečných nákladů lidí na projektu

Upozornění: Nastavení není dostupné, pokud není v Administrační aplikaci povolena funkce Docházka a plánování.

Pomocí položky Zahrnovat docházky z příležitostí do skutečných nákladů lidí na projektu máte možnost nastavit převádění docházky z příležitostí na náklady projektu v případě, že je příležitost na projekt převedena. Více informací o projektech najdete v kapitole Popis a využití modulu Projekty.

Dvojím kliknutím na položku Zahrnovat docházky z příležitostí do skutečných nákladů lidí na projektu v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Je-li pole zaškrtnuto, docházka u příležitosti převedené na projekt se stane součástí plánovaných nákladů lidí u tohoto projektu.

Je-li pole nezaškrtnuto, funkce automatického načítání docházky z příležitosti do projektu je vypnuta.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace