Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / Staré administrační rozhraní / 7. Globální nastavení / 6.7.15 Kategorie: Pohoda / Výchozí text použitý při importu do Pohody, pokud je povinné pole prázdné

Výchozí text použitý při importu do Pohody, pokud je povinné pole prázdné

Nastavení se zpřístupní až ve chvíli, kdy máte zavedenou integraci eWay-CRM® s účetním systémem Pohoda.

Pomocí položky Výchozí text použitý při importu do Pohody, pokud je povinné pole prázdné máte možnost nastavit, jaká hodnota se nastaví v případě, že Pohoda pole vyžaduje vyplněné, ale vy jste ho v eWay-CRM® nechali prázdné. Zjednodušíte si tak vyplňování některých polí, kdy i v případě, že na jejich vyplnění zapomenete, eWay-CRM® je vyplní za vás.

Dvojím kliknutím na položku Výchozí text použitý při importu do Pohody, pokud je povinné pole prázdné v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Pole je určeno pro zadání hodnoty tohoto nastavení. Zadáváte text nebo hodnotu, kterou chcete v polích, jež jsou v eWay-CRM® prázdná, ale Pohoda je vyžaduje vyplněná.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace