Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / 2. Instalace / 2.2 Instalace klientské části / Aktualizace klientské části eWay-CRM®

Aktualizace klientské části eWay-CRM®

Ve chvíli, kdy došlo k aktualizaci serverové komponenty eWay-CRM® na novou verzi (provádí osoba s administrátorskými právy), mají novou verzi klienta dostupnou i jednotliví uživatelé. eWay-CRM® automaticky notifikuje uživatele o nové verzi a umožní mu kliknutím spustit aktualizaci.

Aktualizaci je možné provést různými způsoby.

Aktualizace přes notifikaci o dostupnosti nové verze

Při dostupnosti nové aktualizace se klientovi zobrazí následující dialog:

V levé části je uživatel informován o tom, jaká jsou omezení v případě neaktualizování. V pravé části pak uživatel vidí informace o novinkách v dostupné verzi a při kliknutí na Aktualizovat nyní spustí stažení aktualizačních souborů a následnou aktualizaci.

Dostupnost: Tento dialog se objevuje od verze eWay-CRM® 5.4.2.

Aktualizace kliknutím na bublinu informující o nové verzi

Aktualizace pomocí eWay Agenta

Jakmile vám bublina s informací o nové verzi zmizí, eWay Agent zůstává červený. Stačí na něj kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnost Aktualizovat na nejnovější verzi.

Aktualizaci pomocí dialogu O eWay-CRM

V panelu eWay-CRM® v Microsoft Outlook klikněte na tlačítko O eWay.

 

Aktualizace na nižší verzi

V případě, že dojde k tomu, že byla nainstalována novější část eWay-CRM®, než jaká je webová služba eWay-CRM®, dojde k automatické aktualizaci na správnou, nižší verzi po spuštění Microsoft Outlooku s eWay-CRM®.

Dostupnost: Automatická aktualizace na správnou, nižší verzi je dostupná od eWay-CRM® 5.2.0.