Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / Staré administrační rozhraní / 7. Globální nastavení / 6.7.16 Kategorie: Projekty / Jaké skupiny uživatelů mají notifikaci dostat

Jaké skupiny uživatelů mají notifikaci dostat

Tato funkce je dostupná v modulu Projekty (Professional).

Nastavení najdete v Centru pro správu, sekce Funkce a modul Projekty.

Pomocí položky Jaké skupiny uživatelů mají notifikaci dostat máte možnost nastavit, jaké skupiny uživatelů budou informovány o tom, že se blíží termín ukončení projektu. Funkce upozorňování na blížící se konec projektu se zapíná prostřednictvím nastavení Notifikovat uživatele o nadcházejícím deadlinu na projektu.

Kliknutím na položku Jaké skupiny uživatelů mají notifikaci dostat zobrazíte seznam skupin.

Vyberte skupinu, která má dostávat oznámení - viz Skupiny. Jestliže je nastavení ponecháno nevyplněné, jsou o blížícím se konci projektu informováni jen uživatelé, kteří jsou členy projektového týmu.

Komplexní průvodce nastavením upozorňování na konec projektu, najdete v článku Upozornění na blížící se konec projektu.

Při změně nastavení nezapomeňte kliknout na Uložit. Více viz článek Funkce.

Navigace