Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / 6. Staré administrační rozhraní / 6.7 Globální nastavení / 6.7.16 Kategorie: Projekty / Jména skupin, které budou notifikované o nadcházejícím deadlinu na projektech

Jména skupin, které budou notifikované o nadcházejícím deadlinu na projektech

Pomocí položky Jména skupin, které budou notifikované o nadcházejícím deadlinu na projektech máte možnost nastavit, jaké skupiny uživatelů budou informovány o tom, že se blíží termín ukončení projektu. Funkce upozorňování na blížící se konec projektu se zapíná prostřednictvím nastavení Notifikovat uživatele o nadcházejícím deadlinu na projektu.

Dvojím kliknutím na položku Jména skupin, které budou notifikované o nadcházejícím deadlinu na projektech v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Pole je určeno pro zadání hodnoty tohoto nastavení. Zadávají se jména skupin podle toho, jak je máte uložené ve vašem nastavení Skupin. Zadáváte jména těch skupin uživatelů, kterým chcete upozornění zasílat. Každou skupinu uvádějte na nový řádek. Jestliže je nastavení ponecháno nevyplněné, jsou o blížícím se konci projektu informováni jen uživatelé, kteří jsou členy projektového týmu.

Komplexní průvodce nastavením upozorňování na konec projektu, najdete v článku Upozornění na blížící se konec projektu.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace