Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / 6. Staré administrační rozhraní / 6.7 Globální nastavení / 6.7.16 Kategorie: Projekty / Počet dní určující, jak dlouho před deadlinem projektu bude odeslána notifikace

Počet dní určující, jak dlouho před deadlinem projektu bude odeslána notifikace

Pomocí položky Počet dní určující, jak dlouho před deadlinem projektu bude odeslána notifikace máte možnost nastavit, kolik dní před koncem projektu bude zasíláno upozornění o jeho blížícím se konci. Funkce upozorňování na blížící se konec projektu se zapíná prostřednictvím nastavení Notifikovat uživatele o nadcházejícím deadlinu na projektu.

Dvojím kliknutím na položku Počet dní určující, jak dlouho před deadlinem projektu bude odeslána notifikace v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Pole je určeno pro zadání hodnoty tohoto nastavení. Zadáváte kladnou číselnou hodnotu, která představuje počet dnů. Jedná se o počet dnů před plánovaným datem konce projektu, kdy má být uživatelům zasláno upozornění o tom, že projekt se blíží svému plánovanému konci. To znamená, že pokud zadáte 1, upozornění se vám zašle den před koncem projektu. Pokud zadáte 10, bude to deset dní před koncem projektu, atd.

Komplexní průvodce nastavením upozorňování na konec projektu, najdete v článku Upozornění na blížící se konec projektu.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace