Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / 6. Staré administrační rozhraní / 6.7 Globální nastavení / 6.7.7 Kategorie: E-maily / Sledovat e-maily pouze na základě adresy v poli Komu

Sledovat e-maily pouze na základě adresy v poli Komu

Položka Sledovat e-maily pouze na základě adresy v poli Komu umožňuje, abyste sledovali nejen e-mail osoby, která je uvedena v poli Komu při odeslání e-mailu, ale můžete v eWay-CRM® sledovat také uživatele, který je uveden v pole Kopie (nebo ve Skyté Kopii pokud se jedná o odchozí e-mail). Více o sledování naleznete v článku o Kartě E-maily.

Dvojím kliknutím na položku Sledovat e-maily pouze na základě adresy v poli Komu v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Je-li pole zaškrtnutoje funkce zapnutá a sledovány jsou pouze e-mailové adresy v poli Komu.

Je-li pole nezaškrtnutoje funkce vypnutá a sledovány jsou nejen e-maily uživatele uvedeného v poli Komu, ale také e-maily uživatele v poli Kopie.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace