Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / Staré administrační rozhraní / 7. Globální nastavení / 6.7.17 Kategorie: Příležitosti / Jméno skupiny, která bude dostávat notifikace o překročených deadlinech na příležitostech

Jméno skupiny, která bude dostávat notifikace o překročených deadlinech na příležitostech

Položka Jméno skupiny, která bude dostávat notifikace o překročených deadlinech na příležitostech určuje, jaká skupina uživatelů bude dostávat e-maily o tom, že některé příležitosti stále nebyly uzavřeny, a to přesto, že podle plánovaného konce měly být uzavřeny. Toto je důležité především proto, aby se notifikace dostaly k odpovědným osobám. Neztrácíte tak přehled o příležitostech, které by již měly být uzavřeny.

Dvojím kliknutím na položku Jméno skupiny, která bude dostávat notifikace o překročených deadlinech na příležitostech v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Do pole se zadává systémový identifikátor, který určuje skupinu uživatelů, které budou zasílány notifikace. Názvy skupin přidáváte podle toho, jaké skupiny máte uvedené v administrační aplikaci v části Skupiny.

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.

Navigace