Nacházíte se zde: Úvod / Dokumentace / Centrum pro správu / 6. Staré administrační rozhraní / 6.7 Globální nastavení / 6.7.17 Kategorie: Příležitosti / Typ adresy odběratele, která se použije při výběru odběratele na příležitosti

Typ adresy odběratele, která se použije při výběru odběratele na příležitosti

Pomocí položky Typ adresy odběratele, která se použije při výběru odběratele na příležitosti máte možnost definovat, jaká adresa se bude vkládat do příležitosti - zda se bude vkládat adresa fakturační nebo adresa korespondenční z Odběratele, který byl k příležitosti přidán.

Dvojím kliknutím na položku Typ adresy odběratele, která se použije při výběru odběratele na příležitosti v seznamu zobrazíte kartu této položky globálního nastavení.

Pole na kartě položky globálního nastavení

Pole je určeno pro zadání hodnoty tohoto nastavení. Nastavení má dvě hodnoty adres, které se mohou vkládat do adresních polí na příležitosti podle vybraného Odběratele:
  • Fakturační adresa - vkládá se fakturační adresa
  • Korespondenční adresa - vkládá se korespondenční adresa

Kliknutím na tlačítko OK v dolní části karty globálního nastavení uložíte provedené změny a kartu zavřete. Chcete-li kartu globálního nastavení zavřít bez uložení změn, klikněte na tlačítko Storno.
Navigace